Producenci
Regulamin

 

 1. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, pocztę elektroniczną (adres e-mailowy: firany@firany-online.pl) lub telefonicznie 
  pod nr 530-870-519.
 2. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji, w przypadku zamieszczenia na formularzu zamówienia niekompletnych lub błędnych danych.
 3. Zamówienie będzie uważane za złożone tylko w sytuacji, gdy w formularzu Zamówienia zostaną umieszczone wszelkie dane pozwalające na prawidłową identyfikację Kupującego, w tym w szczególności numer telefonu kontaktowego lub adres email.
 4. Przyjęcie zamówienia do realizacji:
  • zamówienia z płatnością za pobraniem - klient zostanie poinformowany e-mailem o przyjęciu jego zamówienia do realizacji;
  • natomiast zamówienie płatne przelewem realizujemy dopiero po otrzymaniu informacji o zrealizowanej płatności. Należną kwotę prosimy wpłacić na następujące konto bankowe nr:
   Nr rach. 21 1050 1331 1000 0090 7268 0672
   ING Bank Śląski
   tytuł przelewu: nazwisko, numer zamówienia

   bądź za pomocą szybkich płatności internetowych Pay'u

 

Gdy płatność zostanie zrealizowana, klient zostaje poinformowany e-mailem o przyjęciu do realizacji zamówienia.

 1. Jeżeli do 7 dni od daty złożenia zamówienia na konto bankowe Sklepu nie wpłynęła cała należna kwota zamówienia, zlecenie zostanie anulowane.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień niekompletnych oraz w przypadku nieoczekiwanego braku tkaniny lub innego elementu potrzebnego do wykonania produktu. W takim przypadku sklep powiadomi o tym fakcie zamawiającego poprzez e-mail lub telefonicznie z wyjaśnieniem przyczyn odmowy realizacji.
 3. Przy zamówieniach niestandardowym np. w innym wymiarze lub kolorze niż dostępny w ofercie internetowej należy składać przez koszyk lub e-mailem.

II. WARUNKI DOSTAWY

 1. Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Istnieje możliwość odebrania towaru w siedzibie firmy przy wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru e-mailem.
  Adres 
  F.H.U. Agnieszka Mader
  ul. Niedurnego 79
  41-709 Ruda Śląska (Nowy Bytom)

  Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 7.00 - 14.00

 1. W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia. Średni czas dostawy oraz koszt:
  W przypadku 100% przedpłaty: 
  * Kurier - 15 zł, czas dostawy od daty nadania paczki średnio w 24h;
 2. W przypadku płatności za pobraniem: 
  * Kurier - 22 zł, czas dostawy od daty nadania paczki średnio w 24h;
 3. Wybór firmy kurierskiej należy do Sklepu.

III. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. Orientacyjny czas realizacji zamówienia widoczny jest przy produkcie.
 2. Czas realizacji to czas szycia bez uwzględnienia czasu dostawy.

IV. POTWIERDZENIE ZAKUPU

 1. Do każdego zakupionego towaru otrzymają Państwo paragon fiskalny.
 2. Wystawiamy również faktury VAT. Potrzebę faktury trzeba zgłosić w chwili zamówienia, lub najpóźniej przed wysłaniem towaru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl